До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради

Дата: 19.05.2022 15:38

Фото без опису

25 травня о 09.00 годині, в актовому залі адмінприміщення селищної ради, відбудеться четверте засідання 21 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд сесії вносяться наступні питання:

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.04.2022 № 21-15/ VIIІ "Про визначення  переліку та обсягів  закупівель  товарів, робіт і послуг,що необхідно  здійснити  для забезпечення потреб  Катеринопільської  селищної ради  в умовах воєнного стану".

2.Про громадське обговорення проекту рішення селищної ради "Про реорганізацію Катеринопільського ліцею шляхом приєднання до Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №1".

3.Про громадське обговорення проекту рішення селищної ради "Про зміну типу та найменування Петраківського закладу загальної середньої освіти".

4. Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу "Публічна бібліотека територіальної громади" Катеринопільської селищної ради.

5.Різне.