Про виплату разової грошової допомоги

Дата: 23.05.2022 11:56

Фото без описуКатеринопільський відділ управління соціального захисту населення Звенигородської райдержадміністрації повідомляє, що 07.05.2022 Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 540 "Деякі питання виплати у 2022 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" і "Про жертви нацистських переслідувань".

Осіб, які не є військовослужбовцями, поліцейськими, особами начальницького та рядового складу і мають право на виплату вказаної в постанові допомоги, з відповідною заявою просимо звертатись до Катеринопільського відділу соціального захисту населення Звенигородської райдержадміністрації за адресою:  смт Катеринопіль,  вул. Соборна, 49А, каб. 8.