Проект Порядку денного четвертого засідання позачергової  21 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання 25.05.2022 (уточнений)

Дата: 24.05.2022 10:40

Фото без опису        Проект ( уточнений)

четвертого засідання позачергової  21 сесії

Катеринопільської селищної ради VIII скликання

25.05.2022

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.04.2022 № 21-15/ VIIІ "Про визначення переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що необхідно здійснити  для забезпечення потреб  Катеринопільської селищної ради  в умовах воєнного стану".

Новіцька Т.М. – заступник начальника відділу бухгалтерського відділу  апарату селищної ради та її виконавчого  комітету – заступник головного бухгалтера

2.Про внесення змін до рішення селищної ради від  28.12.2020 № 2-34/VIII  "Про затвердження  Програми  організації харчування у закладах освіти Катеринопільської територіальної громади на 2021-2025 роки".

Басараб Лариса Григорівна інженер –технолог відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

3.Про громадське обговорення проекту рішення селищної ради "Про зміну типу та найменування Петраківського закладу загальної середньої освіти".

Бібік В.В.- т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

4.Про громадське обговорення проекту рішення селищної ради " Про зміну типу та найменування Шостаківського закладу загальної середньої освіти".

Бібік В.В.- т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

5.Про громадське обговорення проекту рішення селищної ради " Про зміну типу та найменування Лисичобалківського закладу загальної середньої освіти".

Бібік В.В.- т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

6.Про громадське обговорення проекту рішення селищної ради "Про реорганізацію Катеринопільського ліцею шляхом приєднання до Катеринопільського закладу загальної середньої освіти1".

Бібік В.В.- т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту селищної ради

7.Про зміну найменування Катеринопільського закладу загальної середньої освіти №2.

Бібік В.В.- т.в.о. начальника відділу освіти,

молоді та спорту селищної ради

8.Про організацію проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального закладу "Публічна бібліотека територіальної громади" Катеринопільської селищної ради.

Адаменко О.А.- начальник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини селищної ради

9.Різне.