До відому власників пасік, розміщених в межах Катеринопільської селищної територіальної громади

Дата: 27.05.2022 16:18

Фото без описуУ зв'язку із введенням воєнного стану в Україні, відповідно до розпорядження Черкаської обласної військової адміністрації від 23.03.2022 № 119 "Про заборону відвідування лісів Черкаської області населенням і в'їзду до них транспортних засобів та іншої самохідної техніки у період воєнного стану", на підставі листа Звенигородської районної військової адміністрації від 25.05.2022 № 01-19/1696 "Про розміщення інформації" до відому власників пасік доводиться наступна інформація:

Для переміщення пасіки в період медозбору власник пасіки подає до Черкаської обласної військової адміністрації  таку  інформацію:

1. Кількість бджолосімей, які підлягають перевезенню згідно ветеринарного паспорта пасіки.

2. Дозвіл на перевезення бджолосімей – ветеринарне свідоцтво № 1.

3. Довідку від суб'єкта господарювання – власника (орендаря) земельної ділянки про дозвіл на розміщення пасіки.

4. Довідку від органу місцевого самоврядування про дозвіл на розміщення пасіки.

5. Маршрут переміщення.

Переміщення пасіки здійснюється за маршрутом, погодженим з Черкаською обласною військовою адміністрацією.

Крім того, потрібно надати інформацію про:

- місце запланованого розміщення пасіки (адреса, кадастровий номер земельної ділянки);

- час та дату запланованого прибуття та виїзду;

- кількість бджолосімей під час перевезення пасіки;

- контактну інформацію власника пасіки або уповноваженої особи.

При отриманні дозволу для перевезення пасіки під час дії комендантської години необхідно повідомити поліцію.