26.06.2022року на стадіоні «Колос» смт Катеринопіль відбувся турнір з міні-футболу присвячений Дню Конституції України.

Дата: 27.06.2022 09:17

Фото без описуУчасть в турнірі взяли шість команд, які були розділені на дві групи А та Б.
До групи А потрапили команди: «Байрактар» і «Джавелін» із смт Катеринопіль та «Новоселиця» із с.Новоселиця.
До групи Б потрапили команди: ДЮСШ смт Катеринопіль, «Кайтана» с.Кайтанівка та ФК смт Єрки.
За результатами гри:
перше місце в команди «Байрактар» із Катеринополя;
друге місце в ФК із Єрок;
третє місце в ДЮСШ смт Катеринопіль.
Переможці отримали задоволення і від гри, яку вони показували глядачам під час турніру і від нагород та призів, які для турніру надала Катеринопільська селищна рада.
Кращими воротарем визнано Мальчика Олексія з ФК Єрки.
Фото без описуКращим бомбардиром визнано Адаменка Артема із «Байрактар» смт Катеринопіль . Кращим гравцем визнано Піщаного Дмитра теж із «Байрактар» смт Катеринопіль.
Фото команд-учасників футбольного турніру та їх нагородження додається.Фото без опису