1 липня - День архітектури України

Дата: 01.07.2022 11:45

Фото без описуШановні архітектори, спеціалісти, працівники містобудування та проектних організацій!

Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем архітектури України.

Архітектура України є однією з найбагатших скарбів нашої держави. Нажаль нині ворог знищує і українців, і наші історичні споруди, також житло та інфраструктуру.

Тож зараз символічно, що історія появи цього свята пов’язана із періодом після Другої світової війни, коли потрібно було піднімати з розвалин міста, відновлювати підприємства. Наразі перед архітекторами України стоять не менш вагомі завдання. Наша країна має відродитись і стати ще кращою та комфортною для проживання людей.

Тож віримо в ЗСУ, які зупинять ворога, здобудуть перемогу і ми почнемо працювати над відбудовою нашої країни.

У день професійного свята зичимо усім, хто причетний до архітектурної діяльності, міцного здоров’я, сімейного добробуту, натхнення, перемог і щасливого мирного життя. Нехай усі Ваші творчі доробки радують не одне наступне покоління.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради