Привітання з Днем державного реєстратора

Дата: 01.07.2022 11:48

Фото без описуШановні державні реєстратори!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня державного реєстратора!

На Вас покладено відповідальне завдання — практичне виконання функцій і завдань щодо проведення державної реєстрації права власності на нерухоме майно та їх обтяжень. Ваша професійна, сумлінна, кропітка та суспільно важлива робота є запорукою ефективної охорони та захисту прав громадян і бізнесу. Завдяки Вам вирішуються багато питань в правових взаємовідносинах.

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров`я, щастя, натхнення у нелегкій та відповідальній роботі, високої професійної майстерності, заслуженої шани та вдячності від людей!

Нехай кожен день Вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

З повагою.

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради