Привітання з Днем Національної поліції України

Дата: 04.07.2022 11:31

Фото без опису                        Шановні працівники поліції!

Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки.

Служба у лавах поліції ніколи не була легкою справою, особливо коли в Україні триває війна. Зараз безпека стала ключовим елементом життя громадян, а ви продовжуєте дбати про забезпечення громадської безпеки.

Ми вдячні всім, хто сьогодні, із ризиком для життя, виконує завдання з захисту української землі, хто віддано і мужньо боронить нашу громаду, наших людей.

У день Вашого професійного свята прийміть щирі побажання миру, добробуту Вам і Вашим родинам, міцного здоров’я, спокою і злагоди, вірності службовому обов'язку та успішної служби на благо українського народу.

З повагою,

Селищний голова Володимир Коваленко,

виконавчий комітет та депутатський корпус селищної ради