Відбулося засідання робочої групи з вирішення проблемних питань наповнення бюджету Катеринопільської територіальної громади, виявлення додаткових джерел надходжень, підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості нас

Дата: 02.07.2022 13:34

Фото без опису 01.07. 2022 відбулося засідання робочої групи з вирішення проблемних питань наповнення бюджету Катеринопільської територіальної громади, виявлення додаткових джерел надходжень, підвищення рівня оплати праці, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Участь у засіданні робочої групи взяли представники структурних підрозділів селищної ради, Катеринопільської ДПІ Головного управління ДПС, Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, відділу обслуговування громадян №13 Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області та суб’єкти господарювання територіальної громади.

З метою забезпечення надходжень податків та зборів з доходів фізичних осіб проведено заслуховування «ризикових» суб’єктів господарювання.

Обговорено питання збільшення надходжень з податку на доходи фізичних осіб, підвищення заробітної плати найманим працівникам у розмірі вище мінімального рівня, встановленого законодавством, підвищення орендної плати за паї не менше 10 %.

За підсумками засідання робочої групи вирішено направити листи суб’єктам господарювання, з метою надання письмових пояснень щодо виявлених недоліків та їх усунення у звітному місяці; Постійно здійснювати контроль за наповненням бюджету Катеринопільської територіальної громади, виявленням додаткових джерел надходжень, підвищенням рівня оплати праці, легалізацією виплати заробітної плати та зайнятості населення.