Відбувся футбольний турнір серед юнаків 2009-2011 р.н. «Вперед до Перемоги».

Дата: 16.08.2022 08:14

14.08.2022 на стадіоні «Колос» смт Катеринопіль відбувся футбольний турнір серед юнаків 2009-2011 р.н. «Вперед до Перемоги».

Участь в турнірі взяли вихованці Катеринопільської ДЮСШ, Звенигородської ДЮСШ, ФК «Діамант» з м.Сміла та FC „VICTORY“ з м. Первомайськ.

Ігри проходили по коловій системі. Команди з Катеринополя та Звенигородки, які виграли по дві гри, в останньому турі розігрували перше місце. Після рахунку 4-0 катернопільчани завчасно повірили в перемогу та зменшили темп своєї гри. За що й були покарані, пропустивши в свої ворота 4 голи. Але на виручку прийшов, як казав Звенигородський тренер: «Справжній бразилець» Цехмістренко Марк, який зумів забити вирішальний гол у ворота противника.

Отже, за результатами футбольного турніру:

1-ще місце виборола команда Катеринопільська ДЮСШ,

2-ге місце у команди Звенигородської ДЮСШ,

3-тє місце у ФК «Діамант» з м. Сміла та 4-те місце у FC „VICTORY“ з м. Первомайск.

Всі команди були нагороджені кубками, медалями, індивідуальними призами в таких номінаціях:

Кращий воротар - Янковий Назар, Катеринопіль.

Кращий бомбардир - Боянов Олександр, Катеринопіль

Кращий гравець - Гришін Матвій, Звенигородка.

Кращі гравці у командах:

Пивоварчук Артем з Первомайска, Мельниченко Кіріл з Сміли, Ляховецький Богдан із Звенигородки та Шкуренко Арсен з Катеринополя.

У футбольних конкурсах перемогу здобули: Удар на дальність - Покрищенко Артем, Первомайск.

Удар на влучність - Харченко Ян, Звенигородка.

Битва капітанів - Коломієць Максим, Первомайск.

Битва воротарів - Береговий Владислав, Звенигородка.

Жонглювання м’ячем - Салата Олександр.

Велике ДЯКУЄМО за допомогу в організації проведення турніру БФ «МХП -Громаді» та депутату Черкаської обласної ради Олександру Коваленку!

Вперед до Перемоги! Слава Україні!