До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради та жителів Катеринопільської територіальної громади

Дата: 23.08.2022 17:48

Фото без опису

Нагадуємо, що 25 серпня 2022 року о  9.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської селищної ради,  відбудеться чергова 22 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд пленарного засідання вносяться наступні питання:

1. Про хід  виконання Програми  економічного і соціального розвитку Катеринопільської селищної територіальної громади  на 2022-2024 роки.

2.Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги" за ІІ квартал 2022 року.

3.Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"на 2023 рік.

4.Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства"Катеринопільська багатопрофільна лікарня" за ІІ квартал 2022 року та внесення до нього змін.

5.Про фінансовий план комунального некомерційного підприємства"Катеринопільська багатопрофільна лікарня" на 2023 рік.

6.Про звіт про виконання фінансового плану комунального підприємства "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство"Катеринопільської селищної ради за ІІ квартал 2022 року та внесення до нього змін.

7.Про фінансовий план комунального підприємства "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство"Катеринопільської селищної ради на 2023 рік.

8. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.04.2022 №21-6/VІІІ "Про визначення переліку та обсягів закупівель товарів, робіт і послуг, що

необхідно здійснити для забезпечення потреб Катеринопільської селищної радив умовах воєнного стану".

9.Про припинення права користування земельними ділянками.

10.Про внесення змін до договорів оренди невитребуваних земельних часток (паїв).

11.Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки водного фонду.

12.Про внесення змін до договору оренди землі від 29.01.2016 року.

13.Про внесення змін до договорів оренди землі.

14.Про надання дозволу  Катеринопільській селищній раді  на виготовлення  експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул.Cоборній, 31  в смт Катеринопіль.

15.Про внесення змін до договорів оренди землі від 21.10.2020 року з товариством з обмеженою відповідальністю ″Науково-виробнича фірма ″Урожай″.

16.Про звернення до Єрківської селищної ради щодо надання субвенції бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади.

17.Про звернення до Мокрокалигірської селищної ради щодо надання субвенції бюджету Катеринопільської селищної територіальної громади.

18.Про затвердження Статуту комунального закладу "Катеринопільська дитяча музична школа" у новій редакції.

19.Про затвердження у новій редакції  статуту Катеринопільського ліцею №2 та положень про його філії.

20.Про зміну найменування Катеринопільського  закладу загальної середньої освіти №1.

21.Про зміну найменування Лисичобалківського закладу загальної середньої освіти.

22. Про зміну найменування Шостаківського закладу загальної середньої освіти.

23. Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Катеринопільської селищної територіальної громади станції супутникового зв’язку Starlink.

24.Різне.