Оголошення про можливість реалізації ДП "Звенигородське лісове господарство" дров'яної продукції населенню на умовах самовивозу

Дата: 30.08.2022 16:42

Фото без опису               Шановні жителі Катеринопільської громади!

Державне підприємство "Звенигородське лісове господарство," у складі якого працює Катеринопільське лісництво, має можливість реалізації дров'яної продукції населенню на умовах самовивозу

Бажаючі придбати дрова повинні самостійно забезпечити завантаження і перевезення дров. Вартість 6 складометрів дров м'якої породи - 2640 грн., 3654 грн. - вартість дров твердої породи. Дрова у вигляді колод довжиною 1 м.

Просимо жителів, бажаючих придбати дрова на умовах самовивозу, повідомити до 01.09.2022 за телефоном 2-26-01 (ЦНАП) прізвище, ім'я, по-батькові, адресу та контактний номер телефону. Жителів сіл просимо звернутися до старост та працівників старостинських округів.

Телефони для довідок:

(04740)2-24-45 - Звенигородське лісове господарство;

096-185-12-05 - Катеринопільське лісництво.