До уваги депутатів Катеринопільської селищної ради

Дата: 18.10.2022 10:56

Фото без опису   Нагадуємо, що 21 жовтня  2022 року о  9.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської селищної ради,  відбудеться третє пленарне засідання чергової 22 сесія Катеринопільської селищної ради VIII скликання.

На розгляд пленарного засідання вносяться наступні питання:

1.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Катеринопільської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

2. Про  внесення змін до Програми профілактики злочинності в Катеринопільській територіальній  громаді Звенигородського району на 2021-2025 роки”.

3.Про внесення змін до Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства "Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2022 рік.

4.Про  внесення змін до  фінансового  плану комунального некомерційного підприємства ″Катеринопільський центр первинної медико-санітарної допомоги"  на 2022 рік.

5.Про внесення змін до рішення селищної  ради від 22.12.2021 №15-10/VIII "Про бюджет Катеринопільської селищної територіальної громади на 2022 рік".

6.Про затвердження в новій редакції Статуту Катеринопільського ліцею №1 та положень про його філії.

7. Про затвердження в новій редакції Статуту Лисичобалківської гімназії.

8. Про затвердження в новій редакції Статуту Шостаківської гімназії.

9.Про безоплатне прийняття з державної власності у комунальну власність Катеринопільської селищної територіальної громади транспортних засобів.

10.Про внесення змін до договору  оренди землі від 14.05.2013 року.

11.  Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку та продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  приватному підприємству "Агро Добробут".

12.  Про внесення змін до договорів оренди землі  від  21.04.2016  та    06.05.2016 укладених  із фермерським  господарством  ″Обрії″.

13.  Про внесення змін до договору оренди землі  від  15.07.2014   року (зі змінами) укладеного з громадянином Балуцьким Василем Петровичем .

14. Про надання згоди на передачу земельної ділянки  в суборенду.

15.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "МАКЛАУТ - ЧС".

16.Про   затвердження   технічної   документації із  землеустрою щодо інвентаризації
земель сільськогосподарського призначення комунальної власності   та   передачу  в  оренду
для   ведення   товарного сільськогосподарського виробництва
сільськогосподарському обслуговуючому   кооперативу  "МЕДОВИЙ  ЯР".

17.Різне.