Оголошення відбору кандидатів на навчання до ВВНЗ та військових коледжів з 01 січня до 20 липня 2023 року

Дата: 24.10.2022 10:28

Фото без опису4 відділ Звенигородського РТЦК та СП (смт Катеринопіль) проводить набір юнаків та дівчат на навчання до вищих військових навчальних закладах Міністерства оборони України.

На навчання до вищих військових закладів, підрозділів на посади курсантів приймаються громадяни України за власним бажанням, які закінчили загальноосвітні навчальні заклади, а також придатні до проходження військової служби за станом здоров’я та віком:

• Юнаки та дівчата віком від 17 років.

Переваги навчання у ВВНЗ:

• повністю безкоштовне навчання;
  • під час навчання виплачується стипендія;
  • безкоштовне забезпечення житлом під час навчання;
  • під час навчання надається дві відпустки: зимова (2 тижні) та літня (1 місяць);
  • отримання диплому європейського рівня;
  • повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави;
  • безкоштовне 3 разове харчування;
  • безкоштовне медичне забезпечення та лікування;
  • забезпечення проходження практики та стажування;
  • працевлаштування після закінчення навчального закладу;
  • високий рівень заробітної плати після закінчення ВВНЗ.

Відбір проводиться для вступу у такі вищі військові навчальні заклади:

1. Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
  2. Національна академія  сухопутних  військ  імені гетьмана  Петра  Сагайдачного (м. Львів)
  3. Військова академія (м. Одеса)
  4. Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  5. Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут (м. Київ)
  6. Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова
  7. Національний університет оборони України імені Івана Черняховського (Навчально-науковий інститут фізичної культути та спортивно-оздоровчих технологій)
  8. Військво-юридичний інститут Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого
  9. Інститут військово-морських сил Національного університету "Одеська морська академія"

Військовий коледж сержантського (старшинського) складу:

•  Військовий коледж сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
  • Відділення військової підготовки Фахового коледжу морського транспорту Національного університету "Одеська морська академія"

Усі бажаючі вступити до вищих військових навчальних закладів та отримати більш детальнішу інформацію, можуть звернутись до 4 відділу Звенигородського РТЦК та СП (смт Катеринопіль) за адресою: за додатковою інформацією звертатися до 4 відділу Звенигородського РТЦК та СП (адреса: смт Катеринопіль вул. Ходюка, 22 а, моб. тел.: 067 218 34 65)

• Юнаки та дівчата віком від 17 років.

Переваги навчання у ВВНЗ:

• повністю безкоштовне навчання;
  • під час навчання виплачується стипендія;
  • безкоштовне забезпечення житлом під час навчання;
  • отримання диплому європейського рівня;
  • повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави;
  • безкоштовне 3 разове харчування;
  • безкоштовне медичне забезпечення та лікування;
  • забезпечення проходження практики та стажування;
  • працевлаштування після закінчення навчального закладу;
  • високий рівень заробітної плати після закінчення ВВНЗ.

Відбір проводиться для вступу у такі вищі військові навчальні заклади:

1. Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.
  3. Військова академія (м. Одеса)
  6. Житомирський військовий інститут імені С.П. Корольова

Військовий коледж сержантського (старшинського) складу: