21 листопада - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2022 10:29

Фото без описуШановні жителі Катеринопільської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з Днем Гідності та Свободи!

У цей День ми вшановуємо усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонстрували щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Сьогодні ми продовжуємо відстоювати свою незалежність й територіальну цілісність держави, геополітичний вибір нашого народу, перешкоджаючи російським військам у загарбницьких діях відносно нашої країни.

Не забуваймо про усіх наших Героїв, які за століття української історії у різні часи та в різних куточках нашої країни віддали своє життя за цінності буття: свободу, гідність, праведність.

Вічна пам`ять, вічна шана Героям! Слава Україні!