Інформаційне повідомлення про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку у виконавчому комітеті Катеринопільської селищної ради

Дата: 21.11.2022 13:41

Фото без опису   Інформуємо про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку згідно рішення виконавчого комітету селищної ради від 19.10.2022 № 132 «Про проведення перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку».

Відповідно до підпункту 2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 5 статті 15, статей 34, 36, 38, 40 Житлового кодексу України, пунктів 25 - 28 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм приміщень в Українській РСР», затверджених постановою Ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, Порядку ведення Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2011 № 238, перереєстрація громадян для підтвердження права перебувати на квартирному обліку у виконавчому комітеті селищної ради, проводиться шляхом оновлення документів справи, які громадяни повинні оновлювати щорічно.

Просимо  громадян, що включені до списків обліку осіб, які мають право на одержання житла, терміново поновити документи справи по квартирному обліку та підтвердити  своє право на одержання житла.

Перереєстрація здійснюється по 10.12.2022 року на підставі поданих громадянами наступних документів:

витяг з реєстру територіальної громади про місце проживання на кожного члена сім’ї,

копій паспортів черговика та дорослих членів його сім’ї, копій свідоцтва про одруження (розірвання шлюбу) та про народження неповнолітніх дітей;

копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру на всіх членів сім’ї, в т.ч. неповнолітніх дітей;

викопіювання плану приміщення або копії технічного паспорта житлового приміщення, договору найму житла;

копії свідоцтва про право власності або витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

довідка про склад сім’ї;

довідки з місця роботи заявника та дорослих членів його сім’ї про те, що вони не перебувають на квартирному обліку за місцем роботи;

копії документів, які дають право на пільги.

Зазначені документи необхідно надати до відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства селищної ради (приміщення селищної ради, смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, 4-й поверх). Для отримання додаткової інформації звертатися за телефоном (04742)2-21-04.