Аграріїв Катеринопільської територіальної громади відзначили нагородами з нагоди професійного свята Дня працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2022 16:20

Фото без опису

Грамотами Звенигородської районної військової адміністрації за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу Катеринопільської територіальної громади нагородили:

ЗАЙЧЕНКА В'ячеслава В'ячеславовича, директора  приватного підприємства "АГРО ВІДРОДЖЕННЯ ВВ";
      СИВАЧЕНКА Олександра Васильовича, директора фермерського господарства "ЗАРІЧАНКА";
       ЛІСОВОГО Олександра Миколайовича, директора  фермерського господарства "АГРОДАНА";
       ЗУБАЧОВА Сергія Романовича, генерального директора товариства з обмеженою відповідальністю "ЧЕРКАСЬКИЙ НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР ПО БІОЛОГІЧНОМУ ЗАХИСТУ РОСЛИН".

Катеринопільська селищна рада в знак вдячності за вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу Катеринопільської територіальної громади відзначила подяками трудові  колективи:
         виробничого підрозділу «КАТЕРИНОПІЛЬСЬКИЙ″  ТОВ “НВФ “УРОЖАЙ‟;
         приватного підприємства  “АГРО ВІДРОДЖЕННЯ ВВ“;