Дата: 25.11.2022 17:49

Фото без описуКомплекти освітніх матеріалів від ЮНІСЕФ „Школа у коробці“ передбачені для комунальних закладів загальної середньої освіти з наповнюваністю до 100 учнів.

Один комплект „Школа у коробці“ розрахований на 40 учнів. Загалом наша громада отримали 12 таких комплектів, які передали в Катеринопільський ліцей та у всі сільські навчальні заклади.

Кожен набір містить велику кількість різних шкільних та канцелярських предметів, серед яких: маркери, пензлі, глобуси, олівці, лінійки, зошити з вправами та інше. Також є навчальне приладдя для дітей з особливими потребами для інтерактивної роботи.

Дякуємо Дитячому фонду ООН ЮНІСЕФ за надану гуманітарну допомогу!