Героя-захисника Павла Захарова посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступені

Дата: 24.11.2022 16:55

Фото без описуСьогодні селищний голова Володимир Коваленко разом із військовим комісаром Катеринопільського РТЦ та СП Олексієм Хіхлом вручили батькам нашого загиблого земляка, молодшого сержанта Захарова Павла Миколайовича, 1998 року народження, державну нагороду - орден «За мужність» ІІІ ступені, яким він був нагороджений посмертно згідно УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №149/2022 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у Фото без описузахисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Нагадаємо, що загинув наш Герой 25 лютого 2022 року на Донеччині. Світла та вічна пам’ять йому! Батькам велика подяка за виховання сина!