Про функціонування стаціонарного пункту підтримки людей "Пункт незламності"

Дата: 26.11.2022 16:29

ІФото без описунформуємо, що на базі 2-го Державного пожежно-рятувального поста Звенигородського районного управління ГУ ДСНС України у Черкаській області, що знаходиться за адресою смт Катеринопіль, вул Соборна,49 цілодобово функціонує стаціонарний пункт підтримки людей - «Пункт Незламності».

Якщо ви довгий час залишилися без світла, зв’язку та води, то в такому пункті підтримки людей для вас є базові та безкоштовні послуги: електрика, тепло, вода, аптечка, тощо.

Наразі проводиться робота по розгортанню додаткових «Пунктів Незламності» на території Катеринопільської територіальної громади. Про їх роботу повідомимо додатково.

Ми все витримаємо, бо ми разом!