Відбулось покладання квітів з нагоди Дня Соборності України

Дата: 20.01.2023 20:43

Фото без описуЗ нагоди Дня Соборності України та 104- річниці проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки селищний голова Володимир Коваленко  разом із секретарем Наталією Цехмістренко, заступником селищного голови- начальником відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Іриною Міненко і працівниками Катеринопільської селищної ради поклали квіти до пам’ятників Тарасу Шевченку та Семену Гризлу й вшанували пам’ять всіх борців за незалежність, волю, соборність та національне і духовне відродження України.
Адже, тисячі українських синів і дочок, як і  більше сотні років тому, сьогодні захищають Соборність та Незалежність України проти російських окупантів на сході України.
Тому, ми всі завжди маємо пам’ятати ціну нашої Соборності, яку заплатив і продовжує платити український народ.