До Черкас прибув перший швидкісний потяг

Дата: 21.01.2023 08:31

Фото без опису

Неможливе стало можливим. Перший в історії незалежної України швидкісний потяг прибув до Черкас із Києва. Увечері п’ятниці тут зустріли понад 300 пасажирів-першопрохідців.

Досі обласного центру не було на карті залізничного транспорту України. Усі поїзди проходили повз Черкаси, через ст. Шевченка.

– Така по-справжньому історична подія для України стала можливою завдяки електрифікації залізниці, – зазначив очільник області Ігор Табурець. – Я мав нагоду протестувати все на собі. Це швидко, з комфортом, з інтернетом і всім необхідним. Бажаю безпечних поїздок черкащанам та гостям нашого регіону!

Фото без опису

Начальник Черкаської ОВА подякував Офісу Президента, Кабміну та всій команді “Укрзалізниці” за реалізацію цього проєкту.

Деталі про графік руху Інтерсіті+ є в застосунку “Укрзалізниці”, чат-боті, на сайті та в касах вокзалів.

Фото без опису

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: