Відбулась зустріч переможців та позаконкурсних учасників конкурсу БФ «МХП-Громаді» - «Час діяти, Україно!"

Дата: 21.01.2023 12:50

Фото без описуВчора, 20 січня переможці та позаконкурсні учасники конкурсу БФ «МХП-Громаді» - «Час діяти, Україно!" від Катеринопільської територіальної громади взяли участь в зустрічі переможців щодо підсумків його проведення.

Зустріч проходила в м.Звенигородка за участю директорки Благодійного Фонду «МХП-Громаді» Тетяни Волочай та надійного координатора нашої територіальної громади Ірини Петренко в теплій, дружній та пізнавальній атмосфері. Також була гарна нагода поділитися досвідом та надихнутися на нові проекти вже в цьому році!

Дякуємо організаторам та учасникам зустрічі за змістовне й цікаве спілкування!