З Днем Національної Гвардії України

Дата: 26.03.2023 10:37

Фото без описуЩиро вітаємо усіх військовослужбовців, добровольців і патріотів, які у лавах Національної гвардії України стали на захист народу, цілісності і суверенітету нашої держави.

Вірність Присязі та відданість українському народові для вас не пусті слова.

Ви – символ незламності, приклад мужності та сміливості!
Дякуємо вам за оборону нашої країни. Низький уклін усім ветеранам та вічна пам'ять тим, хто віддали своє життя за Батьківщину.

У цей день  бажаємо всім військовослужбовцям та ветеранам Нацгвардії міцного здоров’я, хоробрості духу, залізного терпіння та витривалості, а ще гучних успіхів на службі, високих прагнень у своїй справі і непереможної мужності у серці.

Слава Україні! Слава Національній гвардії України!

З повагою,
Селищний голова Володимир Коваленко, депутати та виконавчий комітет селищної ради