На Чигиринщині цієї весни уже заліснили 88,5 га

Дата: 27.03.2023 16:14

Фото без опису    Лісівники філії “Чигиринське лісове господарство” цьогоріч планують здійснили лісовідновлення на площі 183,6 га та створити 13,6 га нових лісів. Для цього у лісорозсадниках філії виростили 986 тис. сіянців основних і супутніх лісоутворюючих порід.

Лісові насадження філії за своєю структурою на 50% складаються з хвойних порід, решта 50% – листяні породи. Тож висаджують лісівники сосну звичайну та дуб звичайний, вводять вільху, ясен, граб та інші породи.

До слова, у Чигиринській філії уже виконали 50% запланованих робіт на весну. Висаджено 580 тис. шт. сіянців деревних порід на площі 88,5 га.