Про продовження проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль

Дата: 29.05.2023 16:22

Про продовження проведення громадського обговорення

щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль

відповідно до розпорядження селищного голови від 29.05.2023 № 20-р

"Про внесення змін до розпорядження селищного голови від 10.03.2023 № 10-р "Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль"

Катеринопільська селищна рада інформує про продовження проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль та запрошує усіх бажаючих жителів вулиці Комарова долучитись до обговорення даного питання.

Організатор громадського обговорення – Катеринопільська селищна рада.

Суб’єкти, які внесли пропозицію щодо перейменування вулиці Комарова на вулицю Анатолія Федоренка в смт Катеринопіль – жителі вулиці Комарова.

Громадське обговорення проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24.10.2012 № 989 "Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичними особам та об’єктам права власності, які за ними закріплені, об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", рішення Катеринопільської селищної ради від 24.09.2021 № 11-28/VIII "Про підготовку і внесення на розгляд селищної ради питань щодо найменування та перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів на території Катеринопільської територіальної громади".

Відповідальні особи за організацію проведення громадського обговорення щодо перейменування  вулиці Комарова в смт Катеринопіль:

начальник відділу містобудування,  архітектури, інфраструктури та житлово – комунального господарства селищної ради Максим Левчук;

начальник відділу організаційно-інформаційного забезпечення, запобігання та виявлення корупції апарату селищної ради її виконавчого комітету – Оксана Вишнівська.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Громадське обговорення провести у формі зустрічей з жителями вулиці Комарова смт Катеринопіль, для розгляду пропозицій щодо перейменування вулиці Комарова на вулицю Анатолія Федоренка в смт Катеринопіль.

Зустрічі із жителями вулиці Комарова смт Катеринопіль провести:

14 червня 2023 року з 14:00 до 14:30 біля автобусної зупинки, що розташована біля КНП «Катеринопільська багатопрофільна лікарня» та з 14:30 до 15:00 біля Катеринопільського лісництва.

Результати громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-сайті Катеринопільської селищної ради за посиланням:                https://katerynopil-miskrada.gov.ua/gromadske-obgovorennya-schodo-perejmenuvannya-vulic-provulkiv-14-12-59-14-04-2022/     в строк до 21 липня 2023 року.