В допомогу родинам захисників

Міністерство оборони України розробило інформаційну брошуру "Родинам захисників", яка містить актуальну інформацію, яка буде корисною для сімей  бійців, які захищають Україну.

14:12 22.09.2023

У Катеринопільській селищній раді відбулася робоча нарада з старостами та діловодами старостинських округів територіальної громади

20.09.2023 в Катеринопільській селищній раді відбулася робоча нарада з старостами та діловодами старостинських округів територіальної громади за участю працівників структурних підрозділів, апарату селищної ради та її виконавчого комітету.

11:24 22.09.2023

Верховна Рада України прийняла Закон, що відкриває е-декларації

Верховна Рада України 20 вересня прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» (реєстр. №9534) з врахуванням пропозицій Президента України.

09:01 21.09.2023