ОГОЛОШЕННЯ

Головам сільських, селищних рад Постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОУГО-19» запроваджено карантин на всій території України. Управління соціального захисту населення просить проінформувати мешканців ваших сіл, що прийом документів на оформлення пільг, субсидій та різних видів допомог буде здійснюватися через уповноважених осіб сільських та селищних рад, а прийом громадян у приймальні управління здійснюватиметься лише за нагальної потреби, щоб зменшити скупчення людей у громадських місцях.

10:48 12.03.2020

Проект рішення сесії Катеринопільської селищної ради «Про затвердження Положення про тимчасове користування окремими елементами благоустрою комунальної власності для розміщення тимчасових споруд з метою провадження підприємницької діяльності на території смт Катеринопіль» розроблено відділом юридично-кадрової роботи та державної реєстрації виконавчого апарату Катеринопільської селищної ради. Проектом регуляторного акту передбачається запровадити механізм розміщення та функціонування тимчасових споруд з використанням окремих елементів благоустрою комунальної власності, який надасть можливість ефективніше управляти майном селищної комунальної власності.

15:45 17.02.2020

ОГОЛОШЕННЯ 25 лютого 2020 року о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської районної ради, що розташоване за адресою: смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, відбудеться чергова 54 сесія селищної ради сьомого скликання.

25 лютого 2020 року о 10.00 годині, в актовому залі адмінприміщення Катеринопільської районної ради, що розташоване за адресою: смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12, відбудеться чергова 54 сесія селищної ради сьомого скликання.

11:41 14.02.2020