Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Соціальний захист та зайнятість населення

Як дорослій людині отримати освіту за сприяння служби зайнятості

Практика показує, що знань не буває занадто багато. Навпаки, їх, як правило, недостатньо. Однак, далеко не кожен розуміє це. Навчання протягом життя ставить за мету зростання інвестицій у людей та їх знання шляхом набуття ними основних навичок, зокрема, цифрову грамотність і розширення можливості для інноваційної, більш гнучкої форми навчання.

10:33:56 15.09.2021

14 смертельних нещасних випадків на виробництві трапились внаслідок алкогольного сп’яніння

Упродовж І півріччя 2021 року Фондом соціального страхування України було зареєстровано 330 смертельних нещасних випадків, на які складено акти за формою Н-1/П (визначено зв’язок з виробництвом). З них 14 померлих працівників знаходились у стані алкогольного сп’яніння.

16:27:52 01.09.2021

Реабілітацію після захворювань і травм пройшли 10,7 тис. працюючих

За оперативними даними станом на 01 серпня 2021 року за кошти Фонду соціального страхування України медичною реабілітацією після перенесених захворювань і травм на базі санаторно-курортних закладів забезпечено 10 708 застрахованих осіб і їх дітей.

16:25:55 01.09.2021

Е-лікарняні стають підставою для призначення допомоги після зміни статусу на «готово до сплати»

Щодня в Україні зростає кількість медичних висновків про тимчасову непрацездатність, які лікарі створюють для пацієнтів замість видачі звичних паперових лікарняних. Сьогодні за даними НСЗУ сформовано вже майже 177 тисяч медвисновків, 92,9% з яких – у разі захворювання або травми загального характеру.

16:25:05 01.09.2021

Як роботодавцю з’ясувати, є е-лікарняний первинним чи продовженням?

На відміну від допомог по вагітності та пологах, компенсації заробітку за час догляду за хворою дитиною та інших допомог, які фінансуються за кошти Фонду соціального страхування України з першого дня і до завершення тимчасової втрати працездатності, у випадку загальних захворювань або травм перші п’ять днів непрацездатності оплачуються за кошти роботодавця. А починаючи з шостого дня і до одужання – фінансуються ФССУ.

16:19:22 01.09.2021

Як діяти працівнику, якщо йому відкрили е-лікарняний?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Уже з вересня всі заклади охорони здоров'я мають повністю перейти на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність.

16:17:34 01.09.2021

Легальна зайнятість - можливість чи обмеження

Чому нелегальна зайнятість залишається популярною? А офіційна зайнятість, що передбачає оформлення трудових відносин, сплату податків, дотримання соціальних гарантій, багатьма роботодавцями сприймається не як прямий обов’язок, а як бонус чи конкурентна перевага? Відповідь на ці запитання криється в самому понятті «легальна зайнятість». Спробуємо розібратись.

07:18:24 29.08.2021

Нові можливості для зацікавлених людей

27 серпня в рамках співпраці та з метою  розширення можливостей незайнятих громадян до подолання професійних, особистісних та інших життєвих перешкод фахівці Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради та Катеринопільського бюро безоплатної правової допомоги організували спільний захід для зареєстрованих безробітних на базі Центру інтелектуального та творчого розвитку «Крок назустріч» .

07:02:35 29.08.2021