Соціальний захист та зайнятість населення

Як відновити кар’єру після тривалої перерви?

У державній службі зайнятості запрацював новий проєкт – інститут спеціалізованого кар’єрного радника. Найперше – це продовження індивідуального підходу до клієнтів, але більш глибокий аналіз ситуацій окремих категорій населення. Серед таких клієнтів: учасники бойових дій; внутрішньо переміщені люди; безробітні, які мають інвалідність; безробітні «зі стажем», без професії та досвіду роботи.

15:33:35 16.02.2022

Механізм безкоштовного забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб визначено Порядком забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 № 321 (зі змінами) (далі – Порядок).

12:59:10 01.02.2022

Реабілітація за кошти Фонду у 2021 році

У 2021 році майже 17 тисяч працюючих українців пройшли відновлювальне лікування після важких захворювань і травм за кошти Фонду соціального страхування України.

16:49:36 31.01.2022

Понад 3 млн працюючих звернулись за лікарняними у 2021 році

За підсумками 2021 року на пів мільйона більше українців звернулись до Фонду соціального страхування України за допомогами по тимчасовій непрацездатності в разі лікування захворювань, травм, догляду за хворими рідними, проходження самоізоляції від COVID-19 тощо.

16:41:19 31.01.2022

Особливості охорони праці під час виконання робіт у зимовий період

Тальнівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області звертається до керівників установ та організаторів робіт вжити всіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт у зимовий період.

16:38:33 31.01.2022

Догляд за хворими родичами у 2021 році

За оперативними даними упродовж 2021 року 227,7 тисячі застрахованих осіб знаходились на лікарняному по догляду за хворим членом сім’ї, у тому числі за хворими дітьми до 14 років. Фонд соціального страхування України компенсував їм втрачений заробіток за весь період здійснення догляду на загальну суму 778,7 млн гривень.

16:37:34 31.01.2022

Безпечне використання газу в побуті

Сучасні системи газопостачання природним газом міст, областей, селищ і промислових підприємств являють собою складний взаємозалежний комплекс газопроводів різних тисків, газорозподільних станцій, проміжних регуляторних пунктів, газорозподільних пунктів і установок, устаткування газових мереж, систем очищення та одоризації газу, систем зв'язку і приладів обліку споживання природного газу.

16:35:18 31.01.2022

Відбулася робоча зустріч щодо патронату як одного з видів зайнятості

24 січня відбулася робоча зустріч директорки Катеринопільської районної філії Черкаського ОЦЗ Тетяни Кондратенко з представниками Центру надання соціальних послуг Катеринопільської селищної ради директором Анною Жоломко та провідним психологом Оленою Лядецькою.

14:16:24 28.01.2022