Соціальний захист та зайнятість населення

Секрети успішного резюме

21 липня фахівцем з профорієнтації Катеринопільської районної філії Палубінським Олександром було проведено профконсультаційний семінар для безробітних на тему: «Секрети успішного резюме», в ході якого безробітні  розширити навики самостійного пошуку роботи з використанням власного професійного резюме.

11:59:01 26.07.2021

Як відбувається проходження е-лікарняного на підприємстві?

Поступово Україна переходить на автоматичне формування е-лікарняних замість видачі паперових листків непрацездатності. Перехідна модель триватиме з червня по серпень цього року, однак уже зараз багато роботодавців почнуть працювати з електронною версією звичних лікарняних. Е-лікарняні, як і паперові, є підставою для надання працівникам допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах.

15:40:20 29.06.2021

Реабілітаційне лікування за кошти ФССУ

Реабілітаційне лікування на базі санаторно-курортних закладів дозволяє швидше відновитись після важких захворювань, операцій і травм, а в деяких випадках уберегти від настання первинної інвалідності.

15:39:50 29.06.2021

Фонд соціального страхування України розпочинає здійснювати оплату е-лікарняних

В Україні розпочинається перехід закладів охорони здоров’я на створення електронних медичних висновків замість видачі паперових листків непрацездатності. Для застрахованих осіб програмні засоби автоматично формуватимуть на їх підставі е-лікарняний – такий електронний листок непрацездатності не потребує дублювання на бланку та наділений повним переліком функцій паперової версії.

15:38:47 29.06.2021

Підсумки травня - фінансування лікарняних

За підсумками травня 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності, видані у зв’язку з хворобою (у тому числі на COVID-19), травмою, самоізоляцією або доглядом за хворою дитиною, на суму 1,47 млрд гривень проти 0,65 млрд гривень у травні 2020 року. Зростання видатків склало 125,1 %.

15:37:52 29.06.2021

Мінсоцполітики розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю

Міністерство соціальної політики України розробляє нові стимули для працевлаштування людей з інвалідністю. Про це повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно» (https://www.msp.gov.ua/content/pracyuy-vilno.html ).

17:37:12 22.06.2021

Мінсоцполітики розпочало пілотний проект «Працюй вільно» для допомоги у працевлаштуванні людей з інвалідністю

«Повноцінне працевлаштування людей з інвалідністю на гідно оплачувані робочі місця є одним з головних наших завдань», – заявила Міністр соціальної політии України Марина Лазебна під час презентації нового пілотного проекту «Працюй вільно», покликаного полегшити працевлаштування людям з інвалідністю.

17:34:08 22.06.2021

Про що говорять цифри?

Впродовж періоду Січень-травень 2021 року до Катеринопільської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості від роботодавців надійшло 367 вакансій, це на 28 вакансій більше минулорічного показника.

17:26:50 22.06.2021

Консультує фахівець служби зайнятості

Для надання статусу безробітного особа подає до служби зайнятості заяву та пред’являє, визначені Порядком реєстрації, документи. У заяві, серед іншої інформації, встановленої законодавством, зазначається чи є особа членом особистого селянського господарства.

17:24:56 22.06.2021