ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Що робити після отримання сигналу «Увага всім»

У разі якщо трапиться надзвичайна ситуація, перше що ви почуєте – це сигнал «УВАГА ВСІМ». Якщо ви почули звуки сирен, переривчасті гудки підприємств або звуки гучномовця, що тривають протягом кількох хвилин, це означає попереджувальний сигнал «УВАГА ВСІМ».

11:55:20 25.02.2022

Володимир Зеленський підписав Указ про загальну мобілізацію населення

У зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань, на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України, відповідно до частини другої статті 102, пунктів 1, 17, 20 частини першої статті 106 Конституції України Президент України Володимир Зеленський постановив:

11:09:50 25.02.2022

УВАГА! Важлива інформація!

Катеринопільська селищна рада на проханням начальника Звенигородської РВП ГУНП в Черкаській області Олега Міщенка звертається на до всіх жителів Катеринопільської територіальної громади зберігати спокій та звертати увагу на підозрілих незнайомих осіб, які перебувають на території будь-якого населеного пункту Катеринопільської територіальної громади.

14:41:41 24.02.2022