ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ

Важлива інформація для внутрішньо переміщених осіб!

Через військову агресію росії багатьом українцям довелося покинути домівку та переміститися до безпечніших регіонів держави. Тому Уряд розширив кількість областей, жителі яких можуть отримати статус внутрішньо переміщеної особи (ВПО), а також передбачив державну підтримку для переселенців.

12:04:05 22.03.2022

Облік тимчасово розміщеного евакуйованого населення

З початку введення правового режиму воєнного стану в Катеринопільській територіальній громаді зареєстровано 498 переселенців, які змушені були покинути своє житло через війну.   Нагадуємо, що облік тимчасово розміщеного евакуйованого населення (внутрішньо переміщених осіб), які прибули до селища Катеринопіль, проводиться у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Катеринопільської селищної ради.( смт Катеринопіль, вул Семена Гризла,12 на першому поверсі каб.102, відділ "Центр надання адміністративних послуг", контактний телефон: (04742) 2-26-01, додатковий 2-24-39).     У разі ж прибуття таких осіб до сільських населених пунктів нашої громади, необхідно звернутись безпосередньо до старости старостинського округу. Облік проводиться у приміщеннях старостинських округів.

10:06:48 22.03.2022

До уваги внутрішньо переміщених осіб, що прибули на тимчасове проживання до Катеринопільської територіальної громади!

Вразі потреби в одязі, продуктах та дитячого харчування, ви можете звернутися за ними до центру волонтерів Катеринопільщини, що знаходиться в приміщенні селищної бібліотеки та кафе «Амплуа» по вул Соборній. Також за гуманітарною допомогою (одягом) можна звернутись до селищного Будинку культури, що знаходиться по вул Дружба.

10:02:26 22.03.2022

До уваги суб'єктів підприємницької діяльності та населення!

Сьогодні на пленарному засіданні позачергової 21 сесії селищної ради депутати внесли зміни до рішення селищної ради від 02.03.2022 №19-2/ VIII "Про заборону продажу алкогольних напоїв на території Катеринопільської селищної територіальної громади".

21:41:56 19.03.2022

До уваги жителів Катеринопільської територіальної громади!

З настанням весни мешканці смт Катеринопіль розпочали активне прибирання територій своїх дворів, садів та присадибних ділянок. В багатьох з них постає питання щодо вивезення зібраного сміття, зрізаних гілок дерев та кущів.

09:07:18 17.03.2022

Катеринопільська територіальна громада прийняла 310 евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб

Катеринопільська територіальна громада продовжує приймати евакуйованих, внутрішньо переміщених осіб, які вимушено покинули власні домівки, рятуючись від ворожих обстрілів та потребують прихистку.

09:23:32 16.03.2022