Катеринопільська територіальна громада
Офіційний веб-сайт Катеринопільської селищної ради Звенигородського району Черкаської області

Земельні відносини, аграрні питання та екологія

Щодо попередження отруєння бджіл при обробці сільськогосподарських угідь у весняно-літній період

З початком весняно-польових робіт сільгосптоваровиробники широко застосовують отрутохімікати для обробки посівів. Юридичні та фізичні особи, які застосовують засоби захисту рослин зобов’язані дотримуватися чинних нормативно-правових актів, що передбачають охорону бджіл від отруєння.  У минулому році у зв’язку із порушеннями при масовому застосуванні на посівних площах сільськогосподарських рослин пестицидів, почастішали випадки отруєння та загибелі бджіл.

17:38:21 23.03.2021

До відома власників пасік, розміщених у межах населених пунктів Катеринопільської територіальної громади!

Відповідно до повідомлення Катеринопільської районної державної лікарні ветеринарної медицини від 18.03.2021 №62, з  метою визначення стану епізоотичного благополуччя пасік, розміщених в населених пунктах, що входять до складу Катеринопільської територіальної громади, селищна рада звертає увагу пасічників на необхідність відправки підмору бджіл на лабораторне дослідження до Катеринопільського сектору Звенигородської лабораторії Держпродспоживслужби за адресою: смт Катеринопіль, вул. Черкаська, 9.

16:23:42 22.03.2021