Звенигородське управління ГУ ДПС у Черкаській області інформує

Електронна черга – зручний спосіб отримання послуги в ЦОП

Державна податкова служба України, тримаючи вектор на поліпшення якості та умов надання послуг платникам, продовжує перетворення на цифровий сервісний орган. За рахунок оновлення і модернізації програмно-апаратного комплексу Контакт-центру ДПС запроваджено дистанційний запис для отримання послуг в Центрах обслуговування платників  – електронну чергу.

15:43:06 23.01.2024

Деклараційна кампанія: 12,2 тисячі декларацій про майновий стан і доходи за 2022 рік подали черкащани

У Черкаській області триває кампанія декларування доходів, отриманих у 2022 році. Громадяни, які отримували доходи, які відповідно до Податкового кодексу України підлягають декларуванню, подають річні декларації про майновий стан та доходи та сплачують податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

16:04:22 16.01.2024

18,1 млн грн надійшло до бюджету – результати минулорічної позовної роботи податкової служби Черкащини

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що протягом 2023 року на розгляді в судах різних інстанцій, з урахуванням справ, що перейшли з попередніх років, перебувало 1 627 справ, стороною в яких виступають органи ДПС Черкаської області на суму 2 218 млн грн.

16:26:55 15.01.2024

Ремонт автомобіля за кошти страхової компанії: які наслідки з ПДВ?

Головне управління інформує, що об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ.

16:12:43 27.12.2023

Зміни умов мораторію на проведення податкових перевірок

Верховна Рада України ухвалила цьогоріч 9 листопада Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо скасування мораторію на проведення податкових перевірок». Ним внесені зміни щодо умов мораторію на проведення документальних планових і позапланових перевірок, фактичних перевірок під час дії воєнного стану.

16:10:58 27.12.2023

Обов’язкове декларування доходів

Із 1 січня 2024 року стартує кампанія декларування громадянами доходів, отриманих упродовж 2023 року. Річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити й подати до 1 травня 2024 року громадяни, які отримали доходи, з яких у 2023 році не сплачено податок на доходи фізичних осіб. Про це говорить у відео на каналі управління «Допомога платнику» начальник відділу податків і зборів з фізичних осіб у м. Черкасах та проведення камеральних перевірок управління оподаткування фізичних осіб Віталій Лушников.

16:08:56 27.12.2023