Звенигородське управління ГУ ДПС у Черкаській області інформує

Утворено новий територіальний орган Державної міграційної служби – Центрально-південне міжрегіональне управління

Постановою Кабінету Міністрів Українивід 06 червня 2023 року № 569реорганізовано УДМС у Черкаській та Кіровоградській областях та створено новий територіальний орган – Центрально-південне міжрегіональне управління (ЦПМУ), яке розміщується у місті Кропивницький.

16:35:03 19.12.2023

Черкаські податківці допомогли працевлаштуватися 39 працівникам

Попри те, що більшість роботодавців дотримуються норм як податкового, так і трудового законодавства, все ж серед них ще є певна кількість, яка намагається  використовувати “тіньові” трудові ресурси.

10:54:56 19.12.2023

«Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!»: чи знаєте ви, що таке незадекларована праця?

Інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!» триває в області. Упродовж наступних днів розміщуватимемо для вас - в межах медіакампанії – роз’яснювальні матеріали.

08:21:10 18.12.2023

До місцевих бюджетів Черкащини надійшло більше мільярда гривень земельної плати

Власники земельних ділянок та землекористувачі Черкаської області за 11 місяців нинішнього року забезпечили надходження плати за землю в сумі 1 090,7 млн грн. Це перевищило минулорічні надходження за січень-листопад на понад 200 млн грн.

10:33:25 13.12.2023

Щодо відображення у розрахункових документах РРО/ПРРО інформації щодо оплати товарів частинами

У зв’язку з надходженням запитів від платників податків ДПС надає рекомендації стосовно відображення у розрахункових документах реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО/ПРРО) інформації щодо оплати товарів частинами.

15:33:48 12.12.2023

РРО/ПРРО: щодо можливого несвоєчасного закриття зміни і формування щоденних фіскальних звітних чеків через форс-мажорні обставини

Правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг встановлені Законом України від 06 липня 1995 року N 265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (Закон N 265). Дія його поширюється на всіх суб'єктів господарювання, їх господарські одиниці та представників (уповноважених осіб) суб'єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції у готівковій та/або безготівковій формі.

09:06:21 12.12.2023

На Черкащині проходить інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!». Вона стартувала 1 грудня за ініціативи Державної служби України з питань праці та спрямована на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.

14:29:39 11.12.2023