Громадське обговорення щодо перейменування вулиць, провулків

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування провулків Ломоносова, Гоголя в с. Розсохуватка

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування провулків Ломоносова, Гоголя в с. Розсохуватка та запрошує усіх бажаючих жителів с. Розсохуватка долучитись до обговорення даних пропозицій.

17:04:45 16.11.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць Гагаріна, Ватутіна, Зої Космодем’янської в с. Бродецьке та вулиць Комарова, Чкалова в с. Гуляйполе

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиць Гагаріна, Ватутіна,  Зої Космодем’янської в с. Бродецьке та вулиць Комарова, Чкалова в  с. Гуляйполе та запрошує усіх бажаючих жителів сіл Бродецьке, Гуляйполе долучитись до обговорення даних пропозицій.

16:56:29 16.11.2023