Громадське обговорення щодо перейменування вулиць, провулків

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Гагаріна в с. Новоселиця.

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиці Гагаріна в с. Новоселиця та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

15:18:35 10.03.2023

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль.

Катеринопільська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення та внесення пропозиції  щодо перейменування вулиці Комарова в смт Катеринопіль та запрошує усіх бажаючих долучитись до обговорення даного питання.

15:15:17 10.03.2023