Дата: від до Скинути

Уточнено особливості виплати та доставки пенсій, грошових допомог на період введення воєнного стану

Урядом прийнято постанову № 343, якою передбачено, що фінансування та виплата пенсій за квітень 2022 року на території, де проводяться бойові дії та які визначені Мінрегіоном з переліку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 6 березня 2022 року № 204 “Про затвердження переліку адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам в рамках Програми “єПідтримка”, особам, яким виплачується пенсія через їх поточні рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”, за датами виплати, визначеними Пенсійним фондом України за погодженням з Міністерством соціальної політики, здійснюється починаючи з 25 березня 2022 року в межах фінансових можливостей Пенсійного фонду України.

14:25 28.03.2022

На Черкащині створили безкоштовну онлайн-школу для поглиблення знань з української мови

Безкоштовну онлайн-школу «Абітурієнт – 2022» для поглиблення знань з української мови для учнів з числа внутрішньо переміщених осіб створили на Черкащині. Школа розпочне роботу вже з 28 березня. працюватиме дистанційно тричі на тиждень.

12:24 26.03.2022