Ігор Табурець розповів, чим жила Черкащина цього тижня

Черкащина виконує свої обов’язки. Як минув ще один тиждень війни для нашої області, що зробили, чим жили та як допомогли передовій розповість начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець в ефірі телеканалу “Суспільне: Черкаси”.

12:13 02.04.2022

Як здійснювати оцінювання навчальних досягнень учнів в умовах війни: рекомендації Державної служби якості освіти

Оцінювання результатів навчання учнів потребує гнучкості в умовах, коли не всі школи можуть повноцінно відновити освітній процес, а ті заклади, що розпочали навчання, надають освітні послуги чималій кількості дітей, які змушені були покинути свої домівки.

12:01 02.04.2022

Європа не має права реагувати мовчанням на те, що відбувається з нашим Маріуполем – звернення Президента Украї

Українці! Українки! Шановні наші захисники й захисниці! Цей день, 1 квітня, окупанти вирішили відзначити двома однаково нерозумними жартами. Один такий жарт – над людьми в Росії. Там стартував весняний призов, який виглядає як традиційний, але все ж відрізняється від звичайних. Бо призовників цього року можуть відправити на війну проти нашої держави, проти нашого народу. А отже, це гарантована смерть для багатьох зовсім молодих хлопців.

10:08 02.04.2022

«Бойові» 100 тис. грн виплачуватимуть захисникам і захисницям, які лікуються від отриманих поранень

1 квітня на засіданні Уряду ухвалили рішення про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів від 28 лютого 2022 р.№168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їхнім сім’ям під час дії воєнного стану».

08:10 02.04.2022