Катеринопільська селищна рада інформує

Селищний голова Володимир Коваленко разом із створеною сьогодні Радою оборони Катеринопільської селищної територіальної громади провів зустріч з представниками місцевого бізнесу та керівниками сільськогосподарських підприємств для напрацювання дій щодо забезпечення сприянню військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

20:28 24.02.2022

Оперативна інформація з Катеринопільської селищної ради

В зв’язку із веденням в Україні воєнного стану запланована 18 сесія селищної ради пройшла оперативно. Відповідно до Указу Президента України №64/2022 утворили Раду оборони Катеринопільської селищної територіальної громади з метою забезпечення сприяння військовому командуванню у запровадженні та здійсненні заходів правового режиму воєнного стану.

19:00 24.02.2022

Президент ухвалив усі необхідні рішення для захисту країни, ЗСУ чинять активний спротив російським військам – радник керівника Офісу Глави держави

Президент України Володимир Зеленський ухвалив усі необхідні рішення для захисту країни, Збройні Сили чинять активний спротив військам Російської Федерації, що здійснили віроломний напад на нашу державу. Про це повідомив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк на брифінгу в прес-центрі Офісу Глави держави.

14:05 24.02.2022