У Катеринопільській громаді закликали країни НАТО закрити небо над Україною

Представники Катеринопільської територіальної громади в особі селищного голови Володимира Коваленка, депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка та медичних працівників Катеринопільщини звернулися до Президентів США і Франції, Канцлера Німеччини, Прем’єр-міністра Великобританії, Генерального секретаря НАТО, урядів та парламентів країн-членів НАТО, послів та дипломатичного корпусу усіх держав НАТО з прохання підтримати звернення Президента України Володимира Зеленського про закриття неба над Україною.

21:38 06.03.2022

Депутати Катеринопільської селищної ради схвалили звернення до  країн НАТО про закриття неба над Україною

Депутати Катеринопільської селищної ради схвалили звернення до країн НАТО про закриття неба над Україною

Шостого березня селищний голова Володимир Коваленко терміново скликав позачергове пленарне засідання 20 сесії Катеринопільської селищної ради VIII скликання, на якому депутати одноголосно ухвалили звернення, адресоване Президентам США і Франції, Канцлеру Німеччини, Прем’єр-міністру Великобританії, Генеральному секретарю НАТО, урядам та парламентам країн-членів НАТО, послам та дипломатичному корпусу усіх держав НАТО про закриття неба над Україною та закликали світову спільноту до негайних дій у протистоянні російській агресії.

21:02 06.03.2022

Щодо ситуації із зростання цін на споживчому ринку Катеринопільської територіальної громадb

За повідомленням суб’єктів господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю продуктами харчування та товарами першої необхідності на території Катеринопільської громади ситуація на даний час складна.

15:49 06.03.2022