Дата: від до Скинути

Росія втратила тактичну ініціативу і змушена проводити мобілізацію, – Головнокомандувач ЗС України

Весь світ бачить, як держава-агресор Російська Федерація веде криваву війну проти України, використовуючи дальню та оперативно-тактичну авіацію із застосуванням високоточної зброї дальньої дії. У прицілі російських окупантів – мирні міста, але вони холоднокровно натискають на спусковий механізм, що робить їх військовими злочинцями.

14:08 02.03.2022

Олександр Скічко зі зведенням на вечір 1 березня

В Україні завершується шостий день війни. Керівник Черкаської обласної військової адміністрації Олександр Скічко відзвітував перед областянами за проведену роботу та ситуацію в області станом на 1 березня.

02:04 02.03.2022

Безкоштовна психологічна допомога!Телефонуйте!

На території нашої країни йде війна, яка у кожної людини, а ще більше в дитини породжує великий стрес та відчуття панічного страху. І ми розуміємо, що всім нам необхідна підтримка, порада та кваліфікована допомога. Тому, запускаємо на території Катеринопільської громади волонтерський рух по наданню безкоштовної психологічної допомоги, як дорослим, так і дітям. Допомога буде надаватися щоденно, крім неділі, з 9.00 год ранку до 18.00 год вечора. Звертайтесь! Завжди раді вам допомогти!

01:49 02.03.2022

З Україною Європейський Союз точно буде міцніший – Глава держави на сесії Європарламенту Пресслужба ОДА 01.03.2022

Україна довела свій європейський вибір і заплатила за нього високу ціну. Зараз час Європі продемонструвати, що вона обирає Україну. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час дебатів у ході надзвичайної пленарної сесії Європейського парламенту на тему «Російська агресія проти України».

13:56 01.03.2022

Україна подає заявку на вступ до ЄС за спеціальною процедурою

Настав час закріпити це на папері. Україна подає заявку на вступ до ЄС за спеціальною процедурою.Прийняти Україну в Євросоюз за новою особливою процедурою вчора після нашої розмови запропонував Прем’єр Словаччини Едуард Геґер. Вночі Президент України Володимир Зеленський мав відповідну розмову з Президенткою Єврокомісії Урсулою фон дер Ляєн.

16:21 28.02.2022