Бригади екстренки не виїжджають на виклики під час повітряної тривоги

Швидка допомога Черкащини працює в штатному режимі. Втім через воєнний стан діють обмеження по викликах, які не є профільними. Також бригади ЕМД не виїжджають на виклики під час повітряної тривоги та не працюють у небезпечних зонах, поки там ведуться обстріли або відбуваються вибухи відповідно до  ”Рекомендацій щодо дій бригад екстреної медичної допомоги в умовах бойових дій” МОЗ.

16:05 28.02.2022

Здай кров - врятуй життя

Від сьогодні у Катеринопільській багатопрофільній лікарні розпочали забір крові в донорів, що записалися для її здачі.

18:25 27.02.2022

Енергосистема України не повернеться на паралельну роботу з об‘єднаною енергомережею РФ та РБ. Про це повідомив Міністр енергетики Герман Галущенко на своїй сторінці фейсбуку.

11:16 27.02.2022