Дякуємо нашим благодійникам

Катеринопільська селищна рада отримала  від Міжнародного  благодійного фонду "Небайдужі" вагому допомогу  для медичних закладів первинної та вторинної ланки, Центру надання соціальних послуг, а саме: візок інвалідний, ходунки,  милиці, дозатори, дезинфікуючі засоби, захисні маски та рукавиці, медичні куртки,  халати, рукавиці,  засоби гігієни та ін.

09:55 30.12.2023

Чергова підтримка для наших Воїнів

З початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Катеринопільська територіальна громада постійно допомагає людям, яким ми завдячуємо кожним світанком та заходом сонця, – нашим відважним ЗАХИСНИКАМ.

17:28 29.12.2023

Шановні громадяни!

Наразі активно триває ІІ етап консультацій з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль, який розпочався 25 грудня 2023 року.

17:49 28.12.2023

До уваги жителів Катеринопільської територіальної громади

За інформацією Катеринопільського відділу Звенигородської районної державної лікарні ветеринарної медицини з 30 грудня 2023 року по 1 березня 2024 року, на території населених пунктів нашої територіальної громади, у вихідні дні суботу і неділю буде проводитися ВІДСТРІЛ ЧЕРВОНОЇ ЛИСИЦІ для проведення контролю якості пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин, яка проводилася у жовтні 2023 року.

11:43 28.12.2023