Шановні жителі Катеринополя!

Запрошуємо вас взяти участь у ЗУСТРІЧІ З ГРОМАДСЬКІСТЮ для обговорення питання щодо перейменування смт Катеринопіль, яка відбудеться 05 січня 2024 року о 14.00 годині у залі засідань селищної ради, за адресою: смт Катеринопіль, вул. Соборна, 12 (ІІІ поверх).

17:01 03.01.2024

12:14 03.01.2024

«Пакунок малюка»: як отримати найнеобхідніше для новонародженого

Кожна сім’я, в якій народилася дитина, має право на отримання від держави одноразової допомоги у вигляді «пакунка малюка» (бебі бокса). Це – набір із понад 90 якісних засобів та виробів – усе, що точно знадобиться в перші місяці для догляду за немовлям: підгузки, пелюшки, ковдри, матрац, рушник, засоби гігієни, іграшки тощо.

11:13 03.01.2024

До уваги жителів Катеринополя

Нагадуємо, що наразі активно триває ІІ етап консультацій з громадськістю щодо перейменування смт Катеринопіль, який ЗАВЕРШУЄТЬСЯ ВЖЕ В ПОНЕДІЛОК 08 січня 2024 року.

11:15 02.01.2024