Разом допомагаємо наближати Перемогу

Для задоволення потреб держави в умовах правового режиму воєнного стану, забезпечення державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості України, з метою належного виконання завдання для відсічі збройної агресії російської федерації проти нашої Держави на звернення однієї з військових частин Міністерства оборони України , в складі якої проходять службу наші земляки з Катеринопільської громади, сьогодні на світанку селищний голова Володимир Коваленко передав придбаний за кошти бюджету територіальної громади дороговартісний квадрокоптер (дрон) DJI Mavic З Fly More Combo.

12:23 09.12.2023

В залі засідань селищної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення в Україні професійного свята -Дня місцевого самоврядування.

Сьогодні в залі засідань селищної ради відбувся урочистий захід з нагоди відзначення в Україні професійного свята -Дня місцевого самоврядування.

17:42 07.12.2023

Андрій Стріхарський інформує

Разом з Першим віцепрем'єр-міністром України, Міністром економіки України Юлією Свириденко, відвідав декілька підприємств в Черкаській області — ARAMIS, Укравіт, Черкаський автобус та інші. Сьогодні серед нагальних питань бізнесу — дешеві кредити, повернення валютного виторгу, бронювання працівників, закупівля українських товарів.

17:07 06.12.2023

Щодо порядку оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором доходу у вигляді благодійної допомоги, яка виплачується внутрішньо переміщеним особам міжнародними благодійними організаціями

Відповідно до п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податків не включається сума (вартість) благодійної допомоги, виплаченої (наданої) благодійниками, у тому числі благодійниками - фізичними особами, які внесені до Реєстру волонтерів антитерористичної операції та/або здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, в порядку, визначеному Законом № 5073 або у порядку, визначеному Законом № 5073, на користь, зокрема:

16:51 06.12.2023

Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь у  XVІІ Українському муніципальному форумі

Селищний голова Володимир Коваленко взяв участь у XVІІ Українському муніципальному форумі

Селищний голова Володимир Коваленко 4-5 грудня 2023 року взяв участь у  XVІІ Українському муніципальному форумі «Децентралізація, прозоре врядування та єдність – основа відновлення України», який у Києві проводила Асоціація міст України.

13:18 06.12.2023

Привітання з Днем Збройних Сил України.

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України! Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України. Це свято тих, хто захищав та нині захищає нашу землю від ворогів. Це свято сильних і сміливих людей, готових у важкий час стати опорою для своєї країни, рідних і близьких. Свято кожного, хто стоїть на захисті не тільки своєї Батьківщини та охороняє її кордони, а оберігає мир та спокій мільйонів українців. У цей складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Адже на наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу. Сьогодні тисячі військовослужбовців серед яких і наші земляки героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках. Безмежна наша вдячність та повага кожному захиснику та захисниці, хто ризикуючи власним життям, з честю та гідністю виконує свій громадянський та військовий обов’язок, мужньо протистоїть зазіханням ворога на територіальну цілісність та суверенітет нашої держави. Ваша воля до життя, гідність та честь, сміливість, незламність та справжній патріотизм - приклад для майбутніх поколінь. Цього дня ми схиляємо голови перед подвигом тих, хто віддав своє життя за волю, гідність, майбутнє України та наших дітей, Доземний уклін усім матерям, які виховали патріотів, які без вагань одягнули військовий стрій, коли ворог ступив на нашу землю. У цей день сердечно зичимо усім вам та вашим родинам богатирського здоров’я, наснаги, невичерпної енергії, успіхів, витримки, сили духу та мирного неба над Україною. Слава Україні! Слава Героям та Збройним силам України! З повагою, Селищний голова Володимир Коваленко, депутатський корпус та виконавчий комітет селищної ради

09:35 06.12.2023

Начальник Звенигородської РВА Юрій Піковський разом з начальником Звенигородського РТЦК та СП Романом Здоренко вручили високі державні нагороди родинам загиблих захисників України.

Напередодні Дня Збройних Сил України начальник Звенигородської районної військової адміністрації Юрій Піковський разом з начальником Звенигородського РТЦК та СП Романом Здоренко вручили високі державні нагороди родинам загиблих захисників України.

16:47 05.12.2023

Привітали волонтерів громади з нагоди Міжнародного дня волонтера

Сьогодні секретар селищної ради Наталія Цехмістренко та заступник селищного голови Ірина Міненко привітали зі святом невтомних   волонтерів  волонтерських центрів "Від серця до серця", "Теплий фронт", працівників Публічної бібліотеки і жителів Катеринопільської громади, вручивши  їм Подяку селищної ради та солодкий подарунок. Адже саме вони - трудівники тилу,   з перших днів повномасштабного російського вторгнення щоденно допомагають Захисникам України та громадянам, які через війну  змушені були покинули свій дім і знайшли прихисток у нашій територіальній громаді.

16:36 05.12.2023