Після морозів – потепління. Синоптики розповіли, якою буде погода на Черкащині

Південний атмосферний вихор створив в області надзвичайно складні погодні умови. Епіцентром негоди стали м. Черкаси та Золотоніщина, де практично за добу випало 37 мм снігу, що становить місячну норму, до того ж, висота снігу найвища на Черкащині 22 см. Втім надалі погода зміниться, інформує начальник обласного гідрометцентру Віталій Постригань.

16:22 27.11.2023

Волонтери запускають проєкт «Персональний Миколай» для дітей ВПО

Проєкт «Персональний Миколай» для дітей ВПО ініціюють волонтери. У 2022 році завдяки проєкту rechi support 1008 дітей із внутрішньо переміщених сімей отримали подарунки до дня Святого Миколая від небайдужих українців.

15:51 27.11.2023

Одержувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива

Набула чинності постанова Кабінету Міністрів України «Про реалізацію протягом опалювального сезону 2023 – 2024 років експериментального проекту щодо надання додаткової підтримки населенню на придбання твердого пічного побутового палива». Нормативним актом передбачено надання в опалювальному сезоні 2023 – 2024 років одержувачам пільг і житлових субсидій, які  набули право на отримання виплати на придбання твердого пічного побутового палива або отримали відповідну виплату у 2023 році, додаткової підтримки на придбання твердого пічного побутового палива за рахунок міжнародних партнерів.

14:45 27.11.2023

До уваги жителів  Катеринопільської громади!

До уваги жителів Катеринопільської громади!

Нагадуємо, що за інформацією Черкаського обласного Гідрометцентру, 26-27 листопада по Черкаській області очікуються складні погодні умови, хуртовини, снігові замети, на дорогах ожеледиця. Посилення вітру 17-22 м/с, місцями до 25 м/с.

17:47 25.11.2023

У селищній раді відбулась оперативна нарада щодо попередження надзвичайних ситуацій, пов'язаних з погіршенням погодних умов в період 26 та 27 листопада 2023 року.

Сьогодні, селищний голова Володимир Коваленко провів оперативну нараду за участю начальника сектору поліцейської діяльності №1 Звенигородського районного відділу поліції Анатолія Лимаренка, керівника КП "Катеринопільське селищне житлово-комунальне господарство" Петра Підгірного, депутата селищної ради, директора ПП “Регіон-плюс” Михайла Морозюка та відповідальних посадових осіб селищної ради щодо вжиття невідкладних заходів реагування, з метою попередження надзвичайних ситуацій, пов'язаних з погіршенням погодних умов в період 26 та 27 листопада 2023 року.

18:12 24.11.2023

Невдовзі в Україні впровадять сучасну модель соціально-психологічної реабілітації ветеранів

Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна під час відвідин будівництва сучасного реабілітаційного закладу “Бородянський центр соціально-психологічної реабілітації”.

15:34 24.11.2023

Вшанували пам'ять жертв Голодоморів

Щороку, в четверту суботу листопада наша країна та світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду Українського народу – та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років.

15:26 24.11.2023

Минає восьма річниця від дня трагічної смерті нашого земляка - учасника АТО/ООС ЮРПОЛЬСЬКОГО Ігоря Олександровича

Сьогодні минає восьма річниця від дня трагічної смерті нашого земляка - учасника АТО/ООС ЮРПОЛЬСЬКОГО Ігоря Олександровича, 1969 року народження, жителя селища Катеринопіль.

10:31 24.11.2023