Дата: від до Скинути

Про тестування нової системи оперативного інформування населення про надзвичайні ситуації

За інформацією ДСНС України щодо інформування населення за допомогою операторів мобільного зв’язку із використанням технологій #Cell_Broadcast у тестовому режимі   З 7 вересня 2022 року у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Кіровоградській, Київській, Львівській, Одеській, Полтавській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській, Чернівецькій, Чернігівській областях та м. Києві розпочнеться тестування нової системи оперативного інформування населення про надзвичайні ситуації за допомогою операторів мобільного зв’язку Київстар, Vodafone та lifecell.  Нова система оперативного інформування працюватиме завдяки технології Cell Broadcast, яка має значні переваги над SMS-інформуванням: швидше отримання сповіщень, гнучкість у виборі локацій для інформування, наявність звукового сигналу навіть якщо звук на смартфоні абонента вимкнено.  Наразі ДСНС надсилатиме лише тестові інформаційні повідомлення на мобільні телефони такого змісту: "ДСНС України. Тестування системи інформування населення. Докладніше: https://dsns.gov.ua/test".

13:26 05.09.2022

На засіданні   22 чергової сесії селищної ради депутати обговорили дискусійне питання реорганізації Катеринопільського ліцею

На засіданні 22 чергової сесії селищної ради депутати обговорили дискусійне питання реорганізації Катеринопільського ліцею

На серпневому пленарному засіданні 22 чергової сесії селищної ради після розгляду всіх питань порядку денного депутати обговорили дискусійне питання реорганізації Катеринопільського ліцею, яке на даний час, проходить громадське обговорення.

13:17 05.09.2022

У Дії доступні нові сервіси та документи

Команда Мінцифри попри повномасштабне вторгнення продовжує створювати нові сервіси та послуги в застосунку Дія, яким вже користується понад 18 мільйонів українців. Відсьогодні користувачам доступні чотири нові сервіси: електронні пенсійне посвідчення та посвідка на проживання, документи англійською і послуга шерингу авто. Оновіть застосунок для того, щоб скористатися ними. «Повномасштабна війна не змінила наших планів щодо цифровізації. Ми продовжуємо створювати найзручнішу державу, спілкування із якою мінімальне, а користь – максимальна. Масштабуємо Дію та впроваджуємо документи і послуги, які відповідають найчастішим запитам українців. Певен, що велике оновлення Дії зробить життя українців ще простішим», – зазначив Віцепрем’єр-міністр – Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

16:33 02.09.2022

Зробимо Україну чистою разом: черкащан кличуть долучитися до Всесвітнього дня прибирання

Під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» у 2022 році Україна традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання разом з мільйонами учасників у 191 країні світу. «Word Cleanup Day» відбудеться вже 17 вересня.

14:50 02.09.2022

Гід з держпослуг для міжнародної підтримки

Увесь цивілізований світ підтримує нашу країну. Наше завдання — продовжувати його залучати до підтримки. Усім, хто планує займатися організацією міжнародної підтримки або допомагати іноземцям в Україні, рекомендуємо звернути увагу на актуальні держпослуги на Гіді. Для перебування в Україні

16:49 01.09.2022