Про роботу бібліотечної мережі Катеринопільської територіальної громади

На серпневому засіданні виконавчого комітету Катеринопільської селищної ради одним із питань розглядався звіт директорки комунального закладу "Публічна бібліотека територіальної громади" Любові Приємської.

16:13 23.08.2022

Відбулося засідання виконавчого комітету

На минулому тижні в Катеринопільській селищній раді відбулося чергове засідання виконавчого комітету за участю керівників комунальних підприємств, структурних підрозділів селищної ради.

14:10 23.08.2022

Фінансова підтримка фермерських господарств та інших виробників сільськогосподарської продукції

Постановою Кабінету Міністрів України від 16.08.2022 року № 918 затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції.

08:04 23.08.2022

Черкащину ненадовго затягнуло імлою, - пояснив кервіник обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань

Як відомо, ІМЛА – суцільне помутніння повітря, обумовлене наявністю в ньому завислих частинок пилу, промислового диму або диму іншого походження. Під час імли віддалені предмети часто набувають сіруватого відтінку, а сонце, особливо якщо воно перебуває низько над горизонтом - червоно-жовтого.

16:25 22.08.2022